Lajme

Home Lajme
Lajme nga Saranda Web, Saranda news & info, Lajmet me video live nga Saranda Web. Live tv nga Saranda Web. Lajmi i Fundit nga Saranda vjen ne Saranda Web

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Shitet vile në rrugën Sarande – Delvine

Shitet Vile 2 kate, me sipërfaqe 220 m2 dhe e ndërtuar në një pronë 5.000 m2 Kati 1 -> 2 dhoma + 1 sallon-kuzhinë,...

Apartament ne Sarande

Apartament ideal per te shijuar pushimet tuaja ne Sarande. Rruga Butrinti, shume prane resorteve luksoze Santa Quaranta e Bouganville Kati i 5-te papafingo, ashensor,...

NJOFTIM PUNËSIMI ne Furra e Bukës LORENA

Furra e Bukës LORENA, e cila ndodhet ne rrugën e Flamurit pranë supermarket Lili Dritës, kërkon të punësojë një punonjëse. Pagesë e kënaqshme dhe sigurime...

Gjenden 41 çelsa, kërkohet personi që i ka humbur

41 celsa është gjetur ditën e sotme në Sarandë. Celsat, që kanë qenë brenda një cante janë gjetur pranë pikës së OSHEE. Personi që i ka...

Njoftim punesimi ne Parukeri Fatjona “Golden Beauty”

Parukeri Fatjona "Golden Beauty" Kerkon punonjese me eksperjence ne fushen e parukerise. Te interesuarat te kontaktojne ne nr: 0695554423 ose te paraqiten në Fatjona "Golden...