Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

127,319FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
broken clouds
22.5 ° C
25 °
19.4 °
83 %
6.2kmh
75 %
Fri
22 °
Sat
22 °
Sun
21 °
Mon
22 °
Tue
21 °