Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

119,053FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
923AbonentëAbonohu
Sarandë
few clouds
16.7 ° C
18.9 °
14.4 °
67 %
1kmh
20 %
Mon
16 °
Tue
16 °
Wed
11 °
Thu
11 °
Fri
12 °