Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

Sarande
scattered clouds
21.5 ° C
22 °
21.1 °
73 %
1kmh
40 %
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
27 °
Sun
29 °
Mon
26 °