Monday, January 18, 2021

Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

Leshnica

Shalësi

127,658FansLike
10,084FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
Sarandë
overcast clouds
2.6 ° C
6.1 °
-0.6 °
68 %
2.8kmh
100 %
Mon
7 °
Tue
8 °
Wed
10 °
Thu
13 °
Fri
12 °