Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

Sarande
light rain
11.5 ° C
12 °
11.1 °
87 %
4.1kmh
90 %
Wed
13 °
Thu
10 °
Fri
10 °
Sat
11 °
Sun
13 °