Banorët e Borshit: OSSHE fik dhe ndez energjinë për të na djegur pajisjet elektrike

23/07/1616:00

Shperndaje:


borshiKy është denoncimi që vjen në Saranda Web nga Borshi. Duke parë se që prej mbrëmjes së djeshme dhe deri sot, energjia elektrike po stakohet dhe takohet  shumë herë pa asnjë paralajmerim, ka bërë që banorët dhe bizneset e Borshit të dyshojnë se OSSHE i bën të qëllimshme këto veprime për tu djegur pajisjet elektrike dhe elektronike. Shqetësimin e tyre ata shprehen se e kanë përcjellë edhe në Dispecerinë e OSSHE në Gjirokstër, por ende nuk kanë gjetur zgjidhje. 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.