Azure Restorant Italian kërkon të punësojë Kamarier/e dhe Pjatalarëse. Paga 800-1200 Euro

26/02/2413:05

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.