Automjeti aksidenton kalimtaren, humb jetën e moshuara

18/12/2017:07

Shperndaje:


Një aksident ka ndodhur rreth ores 17:21, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Sodës”.
Sipas policisë, një automjet, me drejtues shtetasin P. I., 37 vjeç, banues në Vlorë, ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasen S. G., rreth 75 vjeçe, e cila ishte duke lëvizur në këmbë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.