Home Authors Posts by Saranda Web

Saranda Web

65 POSTS 0 COMMENTS

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Zhduket nje person ne Sarande, apel ndihme

Zhduket nje person ne Sarande, apel ndihme. Familjaret njoftojne zhdukjen e Lavdie Manthjo vjec 67 Ajo ka dale nga banesa e veshur me nje fustan te...

OKAZION : Shitet apartament 2+1 në qendër të Sarandës, Çmimi 35.000 euro

Shitet apartament me 2 dhoma gjumi, kuzhinë, koridor, aneks, banjë dhe verandë, në total 80 m2 Apartamenti ndodhet në qendër të Sarandës. Cmimi 35.000 Euro Kontakt 069...

Gjendet nje qenush i humbur, kerkohet pronari

Ky qenush eshte gjetur diten e sotme i humbur. Kushdo qe e ka humbur ose ka dijeni se i kujt mund te jete, lutet...

OFERTË PUNËSIMI në një agjensi turistike në Sarandë

OFERTË PUNËSIMI në një agjensi turistike në Sarandë. Agjensi prestigjoze ne Sarande kerkon të punesojë një agjent(e) -Kusht themelor është të ketë komunikim të mirë në...

Kerkohet sanitare per kompleks apartamentesh

Kerkohet sanitare per kompleks apartamentesh ne zonen Turizem -Kanali i Cukes. Orari i punes 08 - 16, Pagese 350.000 leke ne muaj. Kontakt 0696397762