Arrestohet polici në Sarandë gjatë mega-operacionit

22/10/1816:30

Shperndaje:


 

 1. Në kuadër të aksionit të zhvilluar gjatë mbrëmjes së djeshme dhe i quajtur si Mega Operacioni, ku u goditën këto 4 grupe kriminale, është zbuluar edhe implikimi i 3 punonjësve të Policisë së Shtetit.
  Ata akuzohen për veprat penale “Shpërdorim detyre”, “Ndihmë për kalimin e paligjshëm të kufijve”, në kuadër të grupit të strukturuar kriminal dhe organizatës kriminale.
  Emrat:
  1. A. Gj., nga Tirana;
  2. J. A., nga Saranda;
  3. B. K., nga Lushnja 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.