Apartamente per pushime ne Sarande

Apartamente per pushime ne Sarande
Apartmente 2+1 dhe 1+1 ne nje vile private, me pamje magjepese jo vetem te detit por gjithe qytetit, ishujve te ksamilit dge brigjeve te korfuzit.
Apartmente te reja, te miremobiluara dhe te rehatshme, ne nje ambient paqesor dhe mikprites.
Shtepia eshte 5 min me makine nga qendra e qytetit.
Apartmentet me nje dhome gjumi, sallonin e kuzhinen, te pershtatshme per 4 veta jane 30€ nata ndersa apartmentet me 2 dhoma gjumi, sallonin dhe kuzhinen te pershtatshme per 6-7 persona jane 50€ nata.
Kontaktoni ne 0692178293