Shitet apartament ne Sarande
Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne lagjen nr 2
Apartamenti perbehet nga 1 sallon shume i madh, 2 dhoma gjumi, 2 banja, 2 veranda
Siperfaqja totale 135 m2
Cmimi 89.0000 euro
Kontakt 069 530 715416780310_1528980910462761_765615590_n apartament ne sarande 2 apartament ne sarande 3 apartament ne sarande 4 apartament ne sarande 5 apartament ne sarande

Loading...