Home Blej Apartament 83 m2 ne Sarande, cmimi 34 euro

Apartament 83 m2 ne Sarande, cmimi 34 euro

SHARE

Apartament ne katin e dyte te nje pallati te vjeter, por i rikonstruktuar.
I mobiluar dhe me hipoteke.
Siperfaqja 63 m2 ambjente te brendshme + 20 m2 veranda.
Ndodhet ne qender te Sarandes. Cmimi 34.000 euro
Kontakt 0695307154

Loading...