Apartament 2+1 në qendër të Sarandës, 90m2, 58.000 euro

Shitet apartament 2+1 në qendër të Sarandës
Apartamenti ndodhet në katin e katërt, 2 dhoma gjumi, 2 banja, sallon+kuzhinë, ballkon
Apartamenti është 90 metër katrorë, i mobiluar dhe i kompletuar
Çmimi 58.000 Euro (më pak se 650 euro/m2)
Kontakt: 069 530 7154apartament-sarande-2 apartament-sarande-3 apartament-sarande-4 apartament-sarande-5 apartament-sarande-6 apartament-sarande-7 apartament-sarande-8 apartament-sarande-9 apartament-sarande