Home Apartamente ne Sarande Apartament 2 + 1 prane Agjensise, cmimi 35.000 euro

Apartament 2 + 1 prane Agjensise, cmimi 35.000 euro

SHARE

Shitet apartament 2 + 1 ne Sarande, ndermjet agjensise dhe policise.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe mobiluar

Loading...

Cmimi 35.000 euro
Kontakt 0692683735