Shitet apartament 1+1 ne Sarande. Apartamenti ka kuzhine, sallon me pamje nga deti, dhome fjetje, banje dhe 2 ballkone.
Cmimi 29.000 euro
Te interesuarit te kontaktojne ne 069 530 715415139365_1424594777568042_554430470_n15134279_1424595174234669_1245929422_n 15139696_1424595310901322_1386127576_n 15139803_1424594927568027_920153435_n15128653_1424595200901333_73999986_n 15129758_1424594947568025_2097205583_n 15134279_1424957044198482_1069819176_n

Loading...