Aksidènti në Piqeras, Policía arréston drejtuesin e mjetit

09/09/209:07

Shperndaje:


Komisariati i Policisë Sarandë njofton se Policia ka arrestuar ne flagrancë shtetasin E.B., 35 vjeç, banues në Durrës.
Arrestimi i tij është bërë pasi dje më datë 08.09.2020, në aksin rrugor Borsh-Sarandë,në vëndin e quajtur Piqerras, duke drejtuar automjetin e markës Citroen, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me murin rrethues të një banese, ku si pasojë ka humbur jetën pasagjeri A.A., 36 vjeç, banues ne Durrës.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.