Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO

Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO

Dhomë cift dhe 1 fëmijë.

Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO është vetëm 1 minutë në këmbë nga plazhi. Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO ndodhet mbi Bulevardin e Sarandës, pak hapa nga plazhi i qytetit të Sarandës, Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO, i cili ka edhe pishinë, ofron akomodim me restorant, parkim privat falas, një pishinë të jashtme sezonale dhe një bar.

Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO ofron një kopsht dhe një tarracë. Akomodimi përmban një recepsion 24 orë, transferta në aeroport, shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjithë pronën.

Në Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO dhomat janë të pajisura me ballkon. Në Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO, çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë.

Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo ditë të akomodimit tuaj.

Cmimet fillojne nga: 5,500 L per night

Detaje

Availability

Reservation Form

Required fields are followed by *

Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO

Price for:

Detajet:

Dhomë cift dhe 1 fëmijë. Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO është vetëm 1 minutë në këmbë nga plazhi. Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO ndodhet mbi Bulevardin e Sarandës, pak hapa nga plazhi i qytetit të Sarandës, Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO, i cili ka edhe pishinë, ofron akomodim me restorant, parkim privat…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Hotel ILIO Ksamil, dhomë për çift me 1 fëmijë

Price for:

Detajet:

Hotel ILIO Ksamil I vendosur në Ksamil, 400 m nga plazhi i Ksamilit, Hotel Ilio ofron akomodim me restorant, parking privat falas, bar dhe kopsht. Ndër objektet në këtë pronë janë një klub për fëmijë dhe një ATM, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Hotel ILIO Ksamil, dhomë për çift

Price for:

Detajet:

Hotel ILIO Ksamil I vendosur në Ksamil, 400 m nga plazhi i Ksamilit, Hotel Ilio ofron akomodim me restorant, parking privat falas, bar dhe kopsht. Ndër objektet në këtë pronë janë një klub për fëmijë dhe një ATM, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Dhomë me kuzhinë për familje të vogla

Price for:

Detajet:

Dhomë me kuzhinë për familje të vogla.Apartamenti përbam një krevat dopio, një krevat tek, komodinë, dollap dhe tualet.Gjithashtu internet dhe uji të ngrohtë.📌 Rruga Isamil Qemali, lagjia nr.4

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo