3 persona i rrëmbejnë çiften dhe largohen në drejtim të paditur, policia e Delvinës në kërkim të autorëve

19/07/209:59

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.