VIEW TARACE

VIEW TARACE261236_228008380564173_8274356_n
Bar View është vendi i duhur nga ku ju mund të keni nje pamje shumë të mirë të qytetit dhe të detit. Ne ju ofrojmë ambjente çlodhese ku ju mund të shijoni pijet tuaja larg zhurmës së qytetit. Tek ne mund të organizoni festat tuaja private apo shoqërore.
Ju mirëpresim!
Adresa: Lagjia nr. 1, Rruga nr. 5
Na kontaktoni:
Cel. 0695266870
Facebook: View Coffee

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakBar Restorant Piceri Tulipani
Artikulli tjetërSIPA TOURS