VIDEO-Qytetari nga Delvina dorëzon armën pas 20 vjetësh, ja çfarë apelon ai

Vijon dorëzimi vullnetar i armëve.
Një shtetas dorëzon vullnetarisht në Komisariatin e Policisë Delvinë një armë zjarri dhe fishekë.
Qytetari nga Delvina dorëzon armen, apeli ndaj popullit

loading...
loading...