Taverna Laberia (Fast Food)

Taverna Laberia (Fast Food)laberia 3Taverna “Laberia” ju ofron ushqim te fresket, cilesor dhe te shendetshem. I inaguruar me 1 Maj te 2016 per tju ofruar sherbimin me te mire ne treg. Ju mirepresim ne restorantin tone i cili ndodhet vetem 20m larg nga deti. Ne ju sherbejme kudo qe ju ndodheni nepermjet sherbimit tone Delivery Taxi. Tek ne do te gjeni gatime me baze mishi, sallata te ndryshme, fast food, pije freskuese, kafe, birra dhe vere.
Ju mirëpresim!!!
Adresa:Rruga Mitat Hoxha; Lagja numer 4( Koder)
Tel: 069 88 99 190laberia
laberia 1
laberia 2