STAFF & CO SARANDË

STAFF & CO SARANDËstaff STAFF & CO Sarande ju ofron koleksionet e fundit te markave me njohura si:
Tommy Hilffiger, Pepe Jeans, U.S. Polo, STAFF Jeans, Toi&moi, Colmar, etj.
Me nje eksperince 4 vjecare ne treg, ne ju ofrojme produkte cilesore. Tek ne do te gjeni produkte te ndryshme si: rroba, kepuce, ore, canta dhe aksesore te ndryshem.
Prioriteti yne jeni ju, kenaqesia jone t’ju sherbejme me produktet me te mira dhe me cmimet me konkurruese ne treg.
Adresa: Rruga 40 Shenjtoret, Sarandë
Tel: 069 58 33 466
Facebook : Staff & Co Sarande
staf 4 staffstaff 7staff 3staff 5staff 6

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakFurrë Buke Pasticeri Aleksi
Artikulli tjetërSUVENIRE DEA