Home Njoftime Blej Shitet vilë në bregdetin e Sarandës

Shitet vilë në bregdetin e Sarandës

SHARE

Shitet nje vile 4 kate me siperfaqe 300 m2
Kati i pare eshte biznes, ndersa dy katet e tjera jane gazhonjera, mundesi biznesi per sezonin e veres.
Kati i katert eshte papafingo.
Vila eshte 150 m nga deri ne rruge kryesore me pamje nga deti.  Ndodhet tek zona e  portit,  afer disko Afrikes.
E hipotekuar dhe me celtifikat pronesie

loading...
loading...

Cmimi  230.000 Euro
Kontakt 0699 699 136