Shitet shtëpi në periferi të Sarandës

Shitet shtëpi në periferi të Sarandës.
Shtëpia është 147 metër katrorë dhe e ndërtuar në një pronë 300 m2
Ambientet e shtëpisë përbëhen nga një sallon+kuzhinë 50 m2, 2 dhoma gjumi të mëdha nga 20 m2, koridor, banjë 9 m2, veranda 20 m2
Me dokumentacion të rregullt dhe Hipotekë.
Çmimi 65.000 Euro
Kontakt: 00355686222962shtepi vile sarandeshtepi vile sarande 1