Shitet shtepi ne Ksamil

Shitet shtepi ne Ksamil për arsye ekonomike.
Shtepia është 110 meter2, e ndërtuar në një siparfaqe prone 270 meter2
Me hipoteke dhe gjithe dokumetat ne rregull
Cmimi 90,000 Euro, i padiskutueshem
Vendndodhja pranë Valltarëve
Të interesuarit të kontaktojnë në 068 622 296214958412_182392285552413_477814208_n 14961410_182392142219094_841227710_n 14961557_182392218885753_744634584_n 14962415_182392362219072_625515100_n 14996581_182392148885760_229252554_n