Shitet apartament 78 m2 mbi Vilën qeveritare

Shitet apartament me një pamje mahnitëse në Sarandë.
Apartamenti ndodhet në White Residence 1, mbi Vilën Qeveritare dhe përbëhet nga 2 dhoma gjumi, kuzhinë, sallon, 2 banja dhe veranda me pamje mbizotëruese të Sarandës.
Sipërfaqe e apartamentit 78 m2

Cmimi 800 euro/m2
Kontakt +355 69 528 1473 (Tel & Whatsapp)
Vendodhja në Hartë