Home Apartamente ne Sarande Shitet apartament 77 m2, çmimi 29.000 euro

Shitet apartament 77 m2, çmimi 29.000 euro

SHARE

Shitet apartanent 77 m2 ne hapsire 1+1 kuzhine, sallon, tualet, dhome gjumi.
Apartamenti ndodhet në katin 2 me pamje nga deti dhe ndodhet tek zona e Andon Lapes
Çmimi 29.000 Euro
Kontakt 0699 699 136 dhe 0674848876 

loading...
loading...