Shitet apartament 1+1 pranë plazhit në Sarandë. Çmimi 55.000 euro

Shitet apartament 1+1 në Lagjen Kodër Sarandë, Rruga Guri Nazifi 22.
Me Çertifikatë Pronësie.
Apartamenti ndodhet ne katin e 1, me ashensor.
Ndodhet pranë plazhit Zero Zero dhe pranë supermarketeve të mëdhenj si Halo, Planet dhe Eco Market.
Sipërfaqja e brendshme  54 m2.
1 dhoma gjumi, Kuzhinë e re dhe dysheme të reja, sallon, banjë dhe verandë me pamje të pjesshme nga deti.
VENDNDODHJA: https://maps.app.goo.gl/LAgTfp7A42TWzHCU9
Cmimi 55 000 euro.
Kontakt: 0692249242 (ANGLISHT) ose 069 723 3164 (shqip)

Rruga Guri Nazifi 22.
With owner certificate.
Apartment on 1:th floor, elevator.
Close to beach zero zero, 2 min walk down short way.
Close to big supermarkets as Halo, Planet and Eco Market.
Little seaview.
Size inside 54 m2.
1 bedroom.
New kitchen and new floors living room and kitchen.
Google Map: https://maps.app.goo.gl/LAgTfp7A42TWzHCU9
Price 55 000 euro.
Tel: 0692249242 (ENGLISH)