Shitet apartament 1+1 ne Sarande

Shitet apartament 1+1 ne Sarande.  Apartamenti ndodhet në zonën Turizëm – Kanali i Çukës, me një pamje mahnitëse të Sarandës. Apartamenti ndodhet në Katin e katërt, në një ndërtesë me ashensor dhe parking
Siperfaqja e apartamentit 72 m2
Çmimi 45,000 Euro
Të interesuarit të kontaktojnë në 069 530 7154
14620176_1380896781937842_142108554_n14610565_1380896958604491_988922839_n14642692_1380900568604130_1279438778_n 14610754_1380897098604477_801982810_n14593295_1380896661937854_880983974_n 14593690_1380896858604501_1536318945_n

14610718_1380896611937859_2054374905_n