Home Njoftime Sarandë: Njoftim punësimi në market

Sarandë: Njoftim punësimi në market

SHARE

Njoftim punësimi.

loading...
loading...

Market industrial ne qender te Sarandes kerkon te punesoje nje shitese.

Te kete pervoje si dhe njohuri te kompjuterit

Te interesuarat te kontaktojne ne nr. 0694617373