Sarandë: Dhunoi bashkëjetuesen, arrestohet

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se është arrestuar një shtetas 35 vjeç, banues në Sarandë.
Arrestimi i tij u bë pasi më datë 11.08.2018, dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetueses së tij, për motive të dobëta.