Plagosje me thikë në Sarandë, arrestohet autori

Policia e Sarandës ka arrestuar një një 31-vjeçar në Sarandë, pasi sipas policisë ditën e djeshme në lagjen nr.3 Sarandë, pas një konflikti për motive të dobëta ka plagosur me mjet prerës “thikë” një 36 vjeçar.
Ndërkohë i plagosuri është dërguar në Spitalin e Sarandës dhe nga burime spitalore ndodhet jashtë rrezikut për jetën.