OKAZION: Apartament 4+1, 150 m2, vetëm 55,000 euro

Shitet apartament ne Sarande, vetem për pak ditë në çmimin 55,000 euro. 
Apatamenti ka 4 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, 2 banja
Siperfaqja e apartamentit 150 m2
Apartamenti ndodhet ne Koder, me pamje te pjesshme nga deti
I mobiluar dhe i kompletuar
Dokumentacion i rregullt
Cmimi 55.000 euro
Te interesuarit te kontaktojne ne 0686 222 962 15555031_1465286830165503_834753575_n15591683_1465286976832155_2079589014_n 15591755_1465287460165440_605218009_n 15644564_1465287853498734_1473010596_n 15645324_1465286820165504_168202788_n 15645720_1465287433498776_1786191916_n img-20161026-wa0016