Ofertë punësimi për staf bar-restoranti në Sarandë

Ofertë punësimi për staf restoranti në Sarandë.
Agjensia ALER Travel kerkon te punesoje Banakier/e, Kamarier/e per Bar dhe Restorant.
Te interesuarit duhet te kene njohuri te gjuhes Angleze dhe te jene te komunikueshem.
Per hollesi te metejshme mund te kontaktoni ne cel 068 80 45 721

loading...
loading...