Mango club & Beach Bar

Mango club & Beach Bar
13444157_1146164658738482_267014465_n Mango club & Beach Bar. Vera sapo ka filluar, keni filluar të mendoni për pushimet tuaja…. Për ata që duan jo vetem të pushojnë por edhe të festojnë, Mango Club & Beach Bar është vendi ideal. Gjatë netëve të nxehta të verës ne organizojmë festa me DJ dhe këngëtar të njohur nga vendi dhe bota. Mango Night Club është gjithmonë pranë jush për çdo festë apo event Motoja “Welcome to a new lifestyle ” flet më së miri për eksperiencën që do të përjetoni në një prej klabeve më IN të qytetit.
Adresa :Rruga Butrinti 3 km Sarandë.
Facebook: Mango Beach
Tel :069 268 042813446210_1146164665405148_1372265242_o 13446330_1146164668738481_159035446_o 13459501_1146164655405149_938442084_n

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakHotel AGIMI & S
Artikulli tjetërHotel New Heaven