Kompleksi KELJANI

Kompleksi KELJANI
13459657_1146197768735171_1544827638_n Kompleksi KELJANI  është padyshim një nga perlat e Sarandës përsa i takon pushimeve të paharrueshme.
Keljani ju ofron : Bar, Restorant, Gatime peshku, Gatime tradicionale & Europiane. Një shumëllojshmëri gatimesh dhe pijesh që i përshtaten çdo nevoje dhe çdo mundësie.
“Tek kompleksi Keljani do gjeni nje panoramë fantastike dhe një staf mjaft mikpritës . Vendi i duhur për të kaluar pushimet tuaja”
KELJANI: QETËSI, KËNAQËSI, RELAX ! …
Tel :+355 69 77 03 333/0692020930
Email : [email protected]
Adresa :Rruga Sarandë / Ksamil KM 3-të13434065_1146197755401839_211583902_n 13443981_1146197772068504_2077729853_n 13453856_1146197765401838_1975943942_n

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakHotel Panorama
Artikulli tjetërHotel Vëllezerit Myrtaj