Jericho Bar

Jericho Bar
Jericho BarJericho Bar 1
Jericho Bar 2 Jericho Bar 3
Jericho Bar eshte nje nder bar-et me te mira ne qytetin e Sarandes. Ne ju ofrojme kokteile te ndryshme si: Vodka Cocktails, Gin & Tequila Cocktails, Rum Cocktails, Ice cream Cocktails, Frozen Cocktails, Wine and sparkling Cocktails, Most potent Alcoholic, Coffee Cocktails, etj. Ju ftojme te shijoni kokteilet  ne bar-in tone nga ku mund te keni nje pamje magjepsese te detit dhe te qytetit te Sarandes.
Orari: Hën-Die 8:00 PD – 5:00 PD
Adresa: Rruga Flamurit ; Lagja numer 1
Tel: 069 392 2324
Facebook: Jericho Bar

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakKAYAK-SR
Artikulli tjetërCreperie LIKE