SHARE

vila park bujari 2Hotel Vila Park Bujari Ksamil ofron per pushuesit nje pamje mahnitese te bregdetit te Ksamilit. Me nje plazh te mrekullueshem shume prane me uje te kristalte pushimet tek ne behen te paharrueshme. Hoteli permban dhoma dopio , familjare dhe suita me nje aredim bashkohor dhe pamje nga deti.
Restorati ju ofron nje panorame fantastike qe nderthuret me shijen e gatimeve tradicionale dhe europiane.
Tel 069 25 38 444
Facebook : Vila Park Bujari Ksamil
Website www.hotelvilaparkbujari.com

vila park bujari 1
vila park bujari