HOTEL SARANDA BEACH RESORT

HOTEL SARANDA BEACH RESORT13446268_10202031867955138_1676173869_o HOTEL SARANDA BEACH RESORT ofron pamje të mrekullueshme panoramike nga qyteti I Sarandës,nga deti Jon dhe ishulli I Korfuzit.
Do të gjeni plazh privat, pishinë të hapur, parking, shesh lojërash për fëmijë dhe dhoma komode me ballkone me pamje nga deti.
Hoteli disponon bar-restorant që shërben pije të ndryshme dhe kuzhinë tradicionale shqiptare dhe mesdhetare.
Adresa: Rruga Butrinti, Kanali i Çukës
Tel: 069 51 91 893
Facebook: Saranda Beach Resort 13396724_10202031867795134_188130261_o 13410728_10202031867995139_459207278_o 13446151_10202031867875136_284404171_o