Hotel ne Sarande – Hotel në qendër të Sarandës

Hotel ne Sarande  – Hotel në qendër të Sarandës
Hoteli ndodhet në qendër të Sarandës, vetëm 50 metër nga stacioni i autobusave. I ndodhur në një oaz të gjelbëruar dhe me pamje mahnitëse mbi shëtitoren e Sarandës, e bën qëndrimin tuaj në Sarandë shlodhës dhe mbresëlënës.
Dhomat kanë kushte të një komoditeti të duhur, të pajisura tv plazma dhe ajër të kondisionuar.
TEL 068 622 2962

loading...
loading...