Hotel Murati

Hotel Murati13444331_10202031877115367_1113137164_n Hotel Murati gjendet në qendër të Ksamilit,me ambjente plot sharm dhe elegancë,dhoma me hapsirë të bollshme dhe pamje mahnitëse nga deti.
Gjatë qëndrimit në hotel do të gjeni shërbim dhe mikëpritje të standartit të lartë nga një personel i kualifikuar dhe korrekt.
Në një nga vendet më tërheqëse të Ksamilit,ku mund të shijosh ushqimin me gatime deti tradicionale dhe pije të ndryshme.
Gjatë qëndrimit në hotelin tonë ju mund të merrni kënaqsinë e shëtitjes së mbrëmjes përgjatë bregut të detit.
Hotel Murati gjithmonë në kërkim të ndryshimit në fushën e turizmit duke u përshtatur me tregun dhe kërkesat e klientit.
Adresa: Rruga 4 Valltarët, Ksamil
Cel: 069 23 06 42913410533_10202031877275371_1265820031_o
13413805_10202031877195369_1258486048_n
13435737_10202031877235370_2101755657_n