Hotel Kent Saranda

kentHotel Kent ju bën të ndjeheni të mirëpritur si në shtëpinë tuaj, i ndodhur vetëm 5 minuta larg qendrës  së qytetit të Sarandës, 100 m larg nga deti Jon, me një pamje magjepsëse nga deti dhe ishulli i  Korfuzit. Hoteli është i dekoruar në mënyrë elegante duke ofron dhoma moderne.
Dhomat janë të rehatshme me hapsirë të mjaftueshme për të bërë sa më komod qëndrimin tuaj. Dhomat janë të pajisura me TV, AC, WiFi dhe banjot përkatëse.
Restoranti  i hotelit ju ofron ushqim të freskët në tryezë pa lënë anash rehatinë e ambientit të hotelit.
Hotel Kent ne flasim gjuhën tuaj!
Për rezervime kontaktoni në : 069 25 53 436
http://www.booking.com/hotel/al/kent.en-gb.html