Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO

Hotel IL CONTE DI MONTE CRISTO  13479884_10202049208628644_2089183704_n I vendosur në hyrje të Sarandës ,Hotel Il Conte Di Monte Cristo përmban pishinë në tarracë me pamje nga Saranda. Hoteli disponon sauna , palestër gjithashtu dhe bar ku të ftuarit mund të shijojnë nje pije .Dhoma me pikëpamje nga deti ose nga qyeti.
Adresa: Rruga Lefter Talo, Nr 15, Sarandë
Tel: +355692056565
E-mail: [email protected]
Web: www.ilcontedimontecristo.net
Facebook: Il Conte Di Monte Cristo13457690_10202049208548642_965351456_n 13457833_10202049208468640_1143032772_n13453570_10202049208588643_646008912_n