Hotel Driloni

Hotel Driloni
13487546_1063884196980821_1379288859_n Hotel Driloni ndodhet në një nga zonat më të preferuara turistike siç është Ksamili, vetëm 2 minuta larg plazhit. Dhomat janë të mobiluara sipas stilit modern dhe me kushte bashkëkohore. Hoteli ofron për të gjithë pushuesit, vendas dhe të huaj, një staf të kualifikuar, shërbim cilësor gjatë 24 orëve, wireless, dhe parking. Në restorantin e hotelit shërbehen gatime tradicionale dhe prodhime deti me çmime të arsyeshme. Pozicioni i mrekullueshem i Hotel Drilon, e favorizon atë në mikpritjen e pushuesve gjatë katër stinëve të vitit.
Hotel Driloni, aty ku klientët janë gjithmonë të parët.
Adresa: Rruga Apollonia- Ksamil
Tel: +355 (0) 69 44 68 867
Website: www.hoteldriloni.com 
13480247_1063884270314147_429123519_n13511432_1063884216980819_648976563_n13509563_1063870606982180_1648103708_o 13493415_1063872000315374_1875276800_o

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakSPAR Saranda
Artikulli tjetërDivo Palace