SHARE

Goditet në errësirë një person me mjete të forta.
Një person është dhunuar me mjete të forta gjatë orëve të natës së mbrëmjes së djeshme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Sarandës në orën 03:30
Mësohet se një 30 vjecar është goditur me mjete të forta nga një person, që deri tani mbetet i paidentifikuar.
Policia thotë se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe se materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë. 

loading...
loading...