Gjendet nje tablet i humbur ne Shetitore

Eshte gjetur nje tablet i humbur ne Shetitoren e Sarandes.
Tableti eshte i markes samsung dhe eshte gjetur te bordura perballe Magllares.
Personi qe e ka humbur te kontaktoje ne tel. 0692064582 ose mesazh ne faqen Saranda Web

loading...
loading...