Fish Land Restorant

Fish Land Restorantfish land Nëse doni të provoni prodhimet më të mira të detit,të gatuara në mënyrë profesionale ju mirëpresim në Fish Land Restorant.
I arreduar me një stil komod ju ofron pamje të mahnitshme pranë detit por mbi të gjitha ushqim fantastik me cmime konkurruese .
Nese ju I besoni shërbimit tonë ne do tju ofrojmë të kaloni momente të paharrueshme dhe të ngeleni mëse të kënaqur.
Fish Land Restorant ju ofron nje shumëllojshmeri të gatimeve të prodhimeve të detit, vendi ideal ku shija dhe cilësia janë të papërshkrueshme me fjalë.
Adresa: Rruga e Peshkimit,Sarandë
Tel: +355 67 20 27 181 fish land r