Denoncimi: Dorëheqjet, refuzojnë të firmosin grabitjet e pronave në Bregdet

Ish kryeministri Sali Berisha, nepermjet nje publikimi ne facebbok shprehet se doreheqjet e drejtuesve te Kadastres ne Vlore vijne sepse Refuzojne te firmoson grabitjen e pronave ne bregdet nga klani mafioz i peshkaqeneve Rama!

Miq, ne harkun kohor nje mujor kane dhene doreheqjen dy pale dretjues te Kadastres se Vlores.
Keshtu dje Elona Hodaj mësohet se ka dhënë dorëheqjen nga posti i drejtores pas emërimit në datën 19 shtator.
Largimin e saj e ka pasuar edhe zv/drejtori Krenar Xhemali. Këto janë dorëheqjet e treta në këtë drejtori dhe duket se askush nuk do të punojë më me qeverisjen e Edi Ramës, perfundon ish kryeministri Sali Berisha.