Fillimi Traget

Traget

Linja e trageteve ne Sarande – Korfuz, Oraret e trageteve Sarande – Korfuz, Bileta traget Sarande – Korfuz, Finikas lines traget Sarande – Korfuz – Sarande.

Per info dhe rezervime vizito www.finikas-lines.com

S'ka postime për tu shfaqur

127,126FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
broken clouds
21.8 ° C
24 °
19.4 °
83 %
1.5kmh
75 %
Fri
24 °
Sat
28 °
Sun
25 °
Mon
26 °
Tue
26 °